Dėl šalyje įvesto karantino, FIZINĖSE PARDUOTUVĖSE klientai nebus aptarnaujami. INTERNETINĖ parduotuvė dirbs įprasta tvarka. KONSULTACIJAS IR VISĄ KITĄ REIKIAMĄ PAGALBĄ SUSIJUSIĄ SU UŽSAKYMAIS TEIKSIME ELEKTRONINĖMIS IR KITOMIS NUOTOLINIO RYŠIO PRIEMONĖMIS.

Suvirinimo aparatas Sherman DIGIARC 200 | ArcWeld.lt

Suvirinimo aparatas Sherman DIGIARC 200

7811956
174,00 €
Su mokesčiais

Inverterinis suvirinimo aparatas su pažangiu skaitmeniniu valdymu, pagamintas pagal IGBT technologiją, naudojamas rankiniu būdu suvirinti kietaisiais elektrodais (MMA metodas). Galimas TIG suvirinimas.

Aparatas turi automatinę ANTI STICK funkciją, kuri palengvina elektrodo nuplėšimą, jei jis prilimpa ir apsaugo nuo prietaiso sugadinimo. Reguliuojamos funkcijos: HOT START, kad būtų galima lengvai uždegti, ir ARC FORCE lanko dinamikai reguliuoti.

Aparatas taip pat turi VRD funkciją. kuri apsaugo suvirintoją, dirbantį pavojingose sąlygose. Padidinto drėgnumo patalpose reikalingas padidintas budrumas ir apsauga nuo nutrenkimo elektros srove. Funkcija VRD atjungia įtampą per kelias milisekundes pabaigus suvirinimo darbą palikdama saugią įtampą.

Prietaisas turi galimybę išsaugoti 10 suvirinimo parametrų rinkinių.

Komplekte: įžeminimo kabelis su masės laikikliu.

Techniniai duomenys

Įtampa [V]  50Hz AC 230
Suvirinimo metodai MMA
Technologija IGBT
Suvirinimo srovė [A] 200
Darbo ciklas [%] 35
Įtampa be apkrovos. [V]  80
Maks. srovės suvartojimas [A]  46
Maks. energijos suvartojimas [KVA]  6.5
Masė [kg] 3.5
Matmenys 290 x 140 x 265
Funkcijos Skaitmeninis valdymas, Arc Force, Hot Start, VRD, atminties nustatymai, Anti-Stick
Atsiliepimų nėra

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (16):

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".