Spaustuvas Bessey OMEGA GM50ZK su T-formos rankena | ArcWeld.lt
Spaustuvas Bessey OMEGA GM50ZK su T-formos rankena | ArcWeld.lt
Spaustuvas Bessey OMEGA GM50ZK su T-formos rankena | ArcWeld.lt
Spaustuvas Bessey OMEGA GM50ZK su T-formos rankena | ArcWeld.lt

Spaustuvas Bessey OMEGA GM50ZK su T-formos rankena

GM50ZK
70,94 €

Spaustuvas su dviejų komponentų rankena is plastiko ir su patentuota alkūne OMEGA. Alkūnė OMEGA padidina spaustuvo spyruoklės eigą. 

Aprašymas

Spaustuvo modelis

Maks. spaudimo ilgis, mm

Žiočių gylis, mm

Profilio dydis, mm

GM50ZK

500

120

25 x 12

Spaustuvas su dviejų komponentų rankena is plastiko ir su patentuota alkūne OMEGA. Alkūnė OMEGA padidina spaustuvo spyruoklės eigą. Spaustuvo Bessey Omega jėgos didinimas ar mažinimas per vieną sraigto pasukimą yra daug mažesnis, negu kitų panašių spaustuvų. Rezultate, net esant vibracijai užveržimo jėgos praradimas yra žymiai mažesnis, negu tradiciniuose spaustuvuose, kas padidina darbo saugumą.

Užspaudimo jėga 5000N. Judanti ir fiksuota rankenėlės pagamintos iš pagerinto plieno amortizuotai ir elastiškai fiksacijai. Т-formos rankena su apvaliais kraštais paprastam jėgų perdavimui užveržimo metu. Atramines plokštes galima keisti rankiniu būdu, be įrankių naudojimo.  Puikiai tinka universaliam naudojimui medienos ir metalo apdirbimo srityse.

Pagrindiniai privalumai:

1. Novatoriška alkūnė OMEGA
Patentuota alkūnė OMEGA – tai Jūsų patikimumo garantas. Ji padeda sumažinti užspaudimo jėgos praradimą, net esant vibracijai.

2. Maksimalus lankstumas
Tvirtinimo rankenėlė ir atraminė plokštė pagaminti iš vieno pagerinto plieno gabalo. Jos garantuoja švelnų ir elastingą detalės užspaudimą.

3. Absoliučiai plokščias sujungimas
Omega alkūnės pagalba galima absoliučiai plokščiai uždėti plokštę ant atitinkamos detalės ir užveržti ją tiksliu kampu. Be to, galima tiksliai parinkti ir optimaliai naudoti užspaudimo jėgą.

4. Keičiama atraminė plokštė
Be papildomų įrankių keičiama atraminė plokštė padarys Jūsų kasdienį darbą patogesniu. Jos pakeitimas yra labai lengvas ir greitas.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".