Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOTECH IBSAV 200 | ArcWeld.lt

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOTECH IBSAV 200

ARMOTECH IBSAV
2 927,99 €
Su mokesčiais

Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, aliumine žarną.

IBSAV: versija su centrifuginiu ventiliatoriumi, skirta montavimui sienoje, turi dažytos plieno laikikliu tvirtinimą ir prijungimą prie išmetamųjų dujų žarnos.

Skersmuo: 200 mm

Ventiliatoriaus variklis: RP310/2 2,2KW

Ilgis

Aprašymas

Naujoji Armotech serija naujoviško dizaino suteikia operatoriui aukštą manevringumą, stabilią padėtį ir išskirtinį ilgaamžiškumą, kurį garantuoja pantografų konstrukcija, suderinta su dvigubai sandariais stūmokliais, kurie palaiko ranką.


Išorinė apkrovos konstrukcija pagaminta iš naujo pripildyto plieno ir 6061 aliuminio komponentų su CNC, apdirbtais iš atskirų blokų, siekiant T6 savybių, kad garantuotų ilgaamžiškumą, nepaisant nuolatinio garų poveikio.
Rankovė pagaminta iš aliuminio, kad būtų išlaikytas lengvumas.
Ištraukimo gaubtas, kurio didžiausias panaudojimas užtikrina didžiausią ekstrahavimo efektyvumą, apima rankinį oro srautą, apsaugantį nuo įsilaužimo grotelių bei rankeną.


Sienos montuojamos dalys yra su nudažyta plienine lentyna tvirtinimui ir prijungimui prie dūmų ištraukimo žarnos.


"Armotech" serija yra trijų variantų:


IBSA: prie sienos montuojama versija, aprūpinta dažyto plieno laikikliu tvirtinimu ir prijungimu prie išmetamųjų dujų žarnos.


IBSAV: versija su centrifuginiu ventiliatoriumi, skirta montavimui sienoje, turi dažytos plieno laikikliu tvirtinimą ir prijungimą prie išmetamųjų dujų žarnos.


IBSAC: versija, skirta naudoti ant vežimėlio arba horizontalaus paviršiaus (pvz., Žemutinės stendinės).

Prekė detaliau

Svoris
18 kg
Oro srautas
nuo 1000 iki 1200
Ilgis
2 metrai

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (7):

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".