Pozicionieriai

Pozicionieriai | Pozicionierius Sherman BY-10 (10kg) | suvirink.lt
Prekyboje
Pozicionieriai

Pozicionierius Sherman BY-10 (10kg)

Sherman
BY1015RPM
448.99 €
Profesionalus suvirinimo pozicionierius, kurio atlaikoma apkrova 10 kg. Puikus įrankis dirbant tiesiogiai ar pritaikant pusiau automatiniu būdu. Pozicionierius yra itin universalus siekiant dirbti patogiai, nepertraukiant virinimo proceso. Pakankamai paprasta įrenginio konstrukcija užtikrina sklandų darbą praktiškai bet kokiomis aplinkybėmis. 
Pozicionieriai | Pozicionierius Sherman BY-100 (100kg) | suvirink.lt
Prekyboje
Pozicionieriai

Pozicionierius Sherman BY-100 (100kg)

Sherman
1 380.01 €
Profesionalus suvirinimo pozicionierius, kurio atlaikoma apkrova 100 kg. Puikus įrankis dirbant tiesiogiai ar pritaikant pusiau automatiniu būdu. Pozicionierius yra itin universalus siekiant dirbti patogiai, nepertraukiant virinimo proceso. Pakankamai paprasta įrenginio konstrukcija užtikrina sklandų darbą praktiškai bet kokiomis aplinkybėmis. 
Pozicionieriai | Pozicionierius Sherman BY-300 (300kg) | suvirink.lt
Prekyboje
Pozicionieriai

Pozicionierius Sherman BY-300 (300kg)

Sherman
1 750.00 €
Profesionalus suvirinimo pozicionierius, kurio atlaikoma apkrova 300 kg. Puikus įrankis dirbant tiesiogiai ar pritaikant pusiau automatiniu būdu. Pozicionierius yra itin universalus siekiant dirbti patogiai, nepertraukiant virinimo proceso. Pakankamai paprasta įrenginio konstrukcija užtikrina sklandų darbą praktiškai bet kokiomis aplinkybėmis. 
Pozicionieriai | Rotorius Sherman NHTR-1000 (1000kg) | suvirink.lt
Prekyboje
Pozicionieriai

Rotorius Sherman NHTR-1000 (1000kg)

Sherman
2 200.00 €
Rotorius NHTR-1000 skirtas darbui su cilindrinėmis detalėmis. Ypač atsparūs 5cm pločio ratukai užtikrina gaminio stabilumą ir pastovų greitį. Kompaktiška struktūra užtikrina panaudojimo universalumą skirtingiems gaminių matmenims. Rotorius turi distancinį pedalą.
Pozicionieriai | Pozicionierius Sherman BY-600 (600kg) | suvirink.lt
Prekyboje
Pozicionieriai

Pozicionierius Sherman BY-600 (600kg)

Sherman
3 790.00 €
Profesionalus suvirinimo pozicionierius, kurio atlaikoma apkrova 600 kg. Puikus įrankis dirbant tiesiogiai ar pritaikant pusiau automatiniu būdu. Pozicionierius yra itin universalus siekiant dirbti patogiai, nepertraukiant virinimo proceso. Pakankamai paprasta įrenginio konstrukcija užtikrina sklandų darbą praktiškai bet kokiomis aplinkybėmis. 
Pozicionieriai | Pozicionierius Sherman BY-1200 (1200kg) | suvirink.lt
Išparduota
Pozicionieriai

Pozicionierius Sherman BY-1200 (1200kg)

Sherman
Profesionalus suvirinimo pozicionierius, kurio atlaikoma apkrova 1200 kg. Puikus įrankis dirbant tiesiogiai ar pritaikant pusiau automatiniu būdu. Pozicionierius yra itin universalus siekiant dirbti patogiai, nepertraukiant virinimo proceso. Pakankamai paprasta įrenginio konstrukcija užtikrina sklandų darbą praktiškai bet kokiomis aplinkybėmis. 
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".