Dūmų nutraukimo rankovės

AER Service | Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFA | suvirink.lt
Prekyboje
AER Service

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFA

AER Service
IBFA
719.95 €
Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, lanksčią žarną. IBFA: sieninė versija, aprūpinta dažyto plieno laikikliu tvirtinimui ir prijungimui prie išmetamųjų dujų žarna. Vamzdyno montavimas yra be lentynos.
Standžios | Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOTECH IBSA 125 | suvirink.lt
Prekyboje
Standžios

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOTECH IBSA 125

AER Service
ARMOTECH IBSA 125
888.14 €
Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, aliumine žarną. IBSA: prie sienos montuojama versija, aprūpinta dažyto plieno laikikliu tvirtinimu ir prijungimu prie išmetamųjų dujų žarnos. 125 mm skersmens
Standžios | Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOTECH IBSAC 125 | suvirink.lt
Prekyboje
Standžios

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOTECH IBSAC 125

AER Service
ARMOTECH IBSAC 125
939.00 €
Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, aliumine žarną. Skersmuo : 125 mm IBSAC: versija, skirta naudoti ant vežimėlio arba horizontalaus paviršiaus (pvz., Žemutinės stendinės).
AER Service | Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFAC | suvirink.lt
Prekyboje
AER Service

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFAC

AER Service
IBFAC
1 010.35 €
Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, lanksčią žarną. IBFAC: versija, skirta naudoti vežimėlyje arba horizontaliu paviršiumi (pvz., Žemutinės stendinės).
AER Service | Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFAV | suvirink.lt
Prekyboje
AER Service

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFAV

AER Service
IBFAV
1 318.90 €
Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, lanksčią žarną. IBFAV: versija su centrifuginiu ventiliatoriumi, skirta montuoti sienoje, aprūpinta dažytos plieno laikikliu tvirtinimui ir prijungimui prie išmetamųjų dujų žarna.
Standžios | Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOTECH IBSAV 125 | suvirink.lt
Prekyboje
Standžios

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOTECH IBSAV 125

AER Service
ARMOTECH IBSAV 125
1 710.00 €
Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, aliumine žarną. IBSAV: versija su centrifuginiu ventiliatoriumi, skirta montavimui sienoje, turi dažytos plieno laikikliu tvirtinimą ir prijungimą prie išmetamųjų dujų žarnos. Skersmuo: 125 mm
Standžios | Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOTECH IBSAV 200 | suvirink.lt
Prekyboje
Standžios

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOTECH IBSAV 200

AER Service
ARMOTECH IBSAV 200
2 927.99 €
Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, aliumine žarną. IBSAV: versija su centrifuginiu ventiliatoriumi, skirta montavimui sienoje, turi dažytos plieno laikikliu tvirtinimą ir prijungimą prie išmetamųjų dujų žarnos. Skersmuo: 200 mm...
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".