Apsaugos sistema

AER Service | Dūmų nutraukimo sistema AERSERVICE Boxa | suvirink.lt
Išparduota
AER Service

Dūmų nutraukimo sistema AERSERVICE Boxa

AER Service
Boxa
"Boxa" yra novatoriška ir patentuota aplinkos apsaugos sistema, nes jos savybės leidžia tinkamai apsaugoti operatorių, atsižvelgiant į naujausius ir ribojančius energijos sutaupymo reglamentus dėl mažesnio oro srauto.
AER Service | Apsaugos sistemos AERSERVICE BMF | suvirink.lt
Išparduota
AER Service

Apsaugos sistemos AERSERVICE BMF

AER Service
BMF
Garsą sugeriančios mobiliosios kliūtys dažniausiai naudojamos metalo dailidėse, siekiant išskirti suvirinimo dėžes ar vietoves, kuriose veikia triukšmingi procesai.Mobiliosios kliūtys gali būti lengvai perkeltos ir dėl tvirtinimo kablių gali būti sukurtos kampo konfigūracijos arba netgi dėžės, kurios yra uždarytos aplink kraštą, siekiant pagerinti...
AER Service | Apsaugos sistemos AERSERVICE TS | suvirink.lt
Išparduota
AER Service

Apsaugos sistemos AERSERVICE TS

AER Service
TS
Užuolaidos dažniausiai naudojamos su operatoriumi, o dažniausiai naudojama spalva yra oranžinė.Tamsiai žalias yra visiškai nepermatomas , naudojama šalia automatinių sistemų, bet tinka , kai operatorius dirba labai dideliu greičiu, o suvirinimo lankas yra gana stiprus ir intensyvus.
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".