229590-REHM
Suvirinimo aparatai

Namų sąlygomis atliekami suvirinimo darbai dažnai yra neplanuoti ir užklumpa mus nelauktai. Dažniausiai atsitiktinis poreikis suvirinti kyla tuomet, kai prakiūra skardinės, metalinės talpos, bakai, lūžta metalinės konstrukcijos ar tenka sujungti kitus metalinius elementus. Tuo tarpu suvirinimo darbams gamybos tikslais ypatingai yra svarbūs suvirinimo aparatai, jų tipas, patikimumas ir galingumas. Vamzdžių lankstymo arba aliuminio virinimo darbams atlikti reikia didesnės įtampos ir galios, tad kokį suvirinimo aparatą pasirinkti geriausiai jums patars UAB „Tolas“ specialistai – 8 648 47770 (Kaunas). Taip pat, kaip išsirinkti suvirinimo aparatą – rasite čia…

Suvirinimo aparatai yra nepakeičiami įrankiai metalo apdirbimo ir įvairių konstrukcijų gamybos srityje. Jie naudojami metalinių dalių sujungimui įvairiais suvirinimo metodais, tokių kaip MIG/MAG, TIG, MMA ir kontaktinis suvirinimas. Šiuolaikiniai suvirinimo aparatai yra labai įvairūs ir gali būti pritaikyti įvairioms suvirinimo užduotims nuo pramonės iki amatų ir namų ūkių poreikių.

Pagrindiniai suvirinimo aparatų tipai:

 1. MIG/MAG Suvirinimo Aparatai: MIG (Metal Inert Gas): Naudoja inertines dujas, pvz., argoną, apsaugoti suvirinimo zoną. Idealiai tinka spalvotųjų metalų suvirinimui. MAG (Metal Active Gas): Naudoja aktyvias dujas, pvz., anglies dioksidą, plienui ir jo lydiniams suvirinti. Abu metodai užtikrina aukštos kokybės siūles, yra greiti ir efektyvūs.

 2. TIG Suvirinimo Aparatai: Naudoja volframo elektrodą ir inertines dujas, pvz., argoną. Labai tikslūs ir suteikia aukštos kokybės suvirinimo siūles, idealiai tinka plonų medžiagų ir jautrių metalo lydinių suvirinimui.

 3. MMA Suvirinimo Aparatai: Naudoja padengtus elektrodus ir nereikalauja apsauginių dujų. Universalūs ir paprasti naudoti, tinkami įvairioms suvirinimo užduotims, ypač lauko sąlygomis ir remontuojant.

 4. Kontaktinio Suvirinimo Aparatai (Spoteriai): Naudoja elektros srovę ir spaudimą, kad sujungtų metalines dalis be papildomų medžiagų. Greitas ir efektyvus metodas, naudojamas automobilių pramonėje ir masinėje gamyboje.

Pagrindiniai privalumai:

 1. Efektyvumas ir greitis: Modernūs suvirinimo aparatai leidžia greitai atlikti darbus, sumažinant pertraukas ir padidinant produktyvumą.
 2. Aukšta suvirinimo kokybė: Užtikrina tvirtus ir patvarius sujungimus, kurie atlaiko dideles apkrovas ir mechaninius poveikius.
 3. Universalumas: Tinka įvairioms medžiagoms ir suvirinimo metodams, todėl yra pritaikomi įvairioms pramonės šakoms ir poreikiams.
 4. Mobilumas ir patogumas: Daugelis šiuolaikinių suvirinimo aparatų yra kompaktiški ir lengvai transportuojami, todėl juos galima naudoti įvairiose darbo vietose.

Svarbiausi techniniai aspektai:

 • Srovės stiprumas: Svarbu pasirinkti aparatą, kurio srovės diapazonas atitiktų jūsų darbo reikalavimus – nuo mažų amatų darbų iki pramoninių projektų.
 • Svoris ir mobilumas: Jei planuojate dažnai keisti darbo vietą, rinkitės lengvą ir mobilų aparatą.
 • Valdymo sistemos ir funkcijos: Automatinės ir pusiau automatinės funkcijos, tokios kaip pulsacinė srovė, „Hot Start“, „Arc Force“ ir HF uždegimas, padeda optimizuoti suvirinimo procesą.
 • Apsauga nuo perkaitimo: Terminė apsauga prailgina įrangos tarnavimo laiką ir užtikrina saugumą dirbant ilgą laiką.

Pritaikymas:

 • Pramonėje: Suvirinimo aparatai naudojami įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip laivų statyba, automobilių pramonė, metalo konstrukcijų gamyba ir priežiūra.
 • Amatams ir hobiui: Puikiai tinka meniniam suvirinimui, prototipų gamybai ir įvairiems remonto darbams namuose ar dirbtuvėse.

Renkantis suvirinimo aparatą, atkreipkite dėmesį į:

 • Suvirinimo metodo tipą ir tinkamumą jūsų darbams.
 • Aparato srovės diapazoną ir reguliavimo galimybes.
 • Papildomas funkcijas ir priedus, kurie gali palengvinti darbą.
 • Aparato svorį ir mobilumą, jei reikia dažnai keisti darbo vietą.
 • Apsaugos sistemas ir patikimumą, užtikrinančius ilgą tarnavimo laiką ir saugumą.

Suvirinimo aparatai yra esminė įranga tiek profesionalams, tiek mėgėjams, užtikrinanti kokybišką ir patikimą metalinių dalių sujungimą įvairiomis sąlygomis.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filtruoti:
Pristatymas
Prekinis ženklas
Kaina
Filtravimas

GERIAUSI PASIŪLYMAI, AKCIJOS

Kaip išsirinkti tinkamą suvirinimo aparatą?

Vienfazins inverterinis suvirinimo aparatas ir suvirinimas elektrodais

Inverterinis suvirinimo aparatas yra vienas populiariausių šiandien. Inverterinis – keičiantis tinklą. Varijuojant srovės dažniu yra sumažinamas aparato svoris ir gabaritai. Didžioji dalis šiuolaikinių suvirinimo aparatų yra inverteriniai. Jie yra lengvi, mobilūs ir patogūs. Vienfazis reiškia, jog tokio tipo suvirinimo aparatas gali veikti ir iš vienfazio tinklo. Būtent tokio aparato pilnai užteks buitiniams suvirinimo darbams atlikti.

Suvirinimas elektrodais (MMA suvirinimo įranga) taipogi yra vienas pigiausių. MMA inverteriniai prietaisai įprastai kainuoja mažiau nei MIG ar TIG suvirinimo aparatai. Virinimas elektrodais nėra sudėtingas: tarp elektrodo ir suvirinamo metalo yra sukuriamas elektros lankas, kuriame šie tirpsta. Tirpdamas elektrodas sukuria dujų aplinką bei šlaką. Elektrodais galima lydyti plieno ar panašaus lydinio metalus.

Vienfazis suvirinimo aparatas (MIG/MAG pusautomačiai)

Kaip jau minėjome, vienfaziai suvirinimo aparatai yra mobilūs ir patogūs dirbti, todėl puikiai tinka darbui namų sąlygomis ir nedidelės apimties suvirinimo darbams atlikti. MIG ir MAG suvirinimo pusautomačiai - technologiškai pažangūs prietaisai, leidžiantys darbus atlikti tiksliau ir kokybiškiau. MAG aparatai naudoja aktyviąsias dujas, tuo tarpu MIG prietaisai – inertines dujas. Taigi visi pusautomačiai veikia su dujomis, nes suvirinimo metu jos saugo vielą ar metalą nuo aplinkos poveikio, t. y. dujos išstumia orą, todėl virinamos siūlės yra apsaugomos nuo aplinkos poveikio.

Pusiau automatinė suvirinimo technologija dažnai taikoma ten, kur yra dirbama su paprastais metalais, didelėmis konstrukcijomis ir reikia ne tik kokybės, bet ir greičio (atliekant remontinius, statybinius, montažinius darbus). Dirbant su MIG/MAG prietaisais, į aplinką yra išskiriamos kenksmingos dujos ir medžiagos, todėl saugant sveikatą būtina uždarose patalpose pasirūpinti kokybišku vėdinimu bei laikytis visų kitų darbo saugos reikalavimų.

Trifazis suvirinimo aparatas

Trifaziai suvirinimo aparatai dažnai yra naudojami pramonėje bei gamyboje. Tai išskirtinio galingumo ir efektyvumo prietaisai, leidžiantys darbus atlikti ne tik kokybiškai, bet ir dideliu tempu. Trifazių suvirinimo aparatų pasirinkimas taipogi yra labai platus, tad viskas priklauso nuo individualaus darbo poreikių. Jei nesate tikri, ar jums pakaks vienfazio, ar vis dėlto vertėtų pasirinkti trifazį aparatą, kreipkitės į UAB „Tolas“ profesionalus, kurie padės jums apsispręsti ir pasirinkti tinkamai.

Suvirinimo aparatai: kaina

Suvirinimo aparato pasirinkimas nėra lengva užduotis. Ypač, jei jūs nesate tas, kuris suvirinimo darbus atlieka dažnai. Logiška, jog dirbant namų sąlygomis nereikės tokio galingo aparato, kaip darbui gamyboje. Taigi visų pirma vertėtų atkreipti dėmesį į numatomų suvirinimo darbų apimtis bei jų atlikimo dažnumą. Galingesnis suvirinimo aparatas visuomet kainuos daugiau, todėl svarbu pasirinkti poreikius atitinkantį prietaisą. Suvirinimo aparatai dažnai yra pasirenkami pagal amperažą, tačiau tai neturėtų būti vienintelis vertinimo kriterijus. Jei planuojate suvirinimą atlikti pusautomačiu, o suvirinimo darbas nėra didelės apimties, jums turėtų pakakti 160-180A aparato. Suvirinimo aparatų kainos rinkoje svyruoja nuo šimto iki net keliasdešimt tūkstančių eurų, tad iš tiesų viskas priklausys nuo planuojamų suvirinimo darbų apimties ir sudėtingumo bei turimo biudžeto.

Suvirinimo aparatų gamintojai

UAB „Tolas“ prekiauja pasaulyje žinomų suvirinimo aparatų gamintojų prekiniais ženklais („Rehm“, „Alfain“, „Sherman“, „ESAB“, „CEA“, „Lincoln electric“ ir kt.). Mūsų internetinėje parduotuvėje suvirink.lt rasite tiek profesionalią, tiek namų salygoms puikiai tinkančius TIG suvirinimo aparatus, MIG/MAG pusautomačius, MMA suvirinimo bei kontaktinio suvirinimo įrangą. Įsigijus bet kokį suvirinimo aparatą reikės laiko, kad jį perprastumėte ir prie jo priprastumėte, tačiau gamintojai visada įdeda naudojimosi instrukciją, kuri palengvina ir pagreitina mokymosi procesą. Kokybiški suvirinimo aparatai garantuotai pagreitins ir palengvins jūsų darbus nepriklausomai nuo to, kokio pobūdžio užduotys jūsų laukia.

Reikia patarimo?

arba el. paštu: [email protected]

SUVIRINIMO ĮRANGA KAUNE

PARDUOTUVĖ

I - V:  8.00 - 17.00

VI: 10.00 - 14.00

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.