Lanksčios

AER Service | Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFA | suvirink.lt
Prekyboje
AER Service

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFA

AER Service
IBFA
719.95 €
Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, lanksčią žarną. IBFA: sieninė versija, aprūpinta dažyto plieno laikikliu tvirtinimui ir prijungimui prie išmetamųjų dujų žarna. Vamzdyno montavimas yra be lentynos.
AER Service | Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFAC | suvirink.lt
Prekyboje
AER Service

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFAC

AER Service
IBFAC
1 010.35 €
Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, lanksčią žarną. IBFAC: versija, skirta naudoti vežimėlyje arba horizontaliu paviršiumi (pvz., Žemutinės stendinės).
AER Service | Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFAV | suvirink.lt
Prekyboje
AER Service

Dūmų nutraukimo rankovė AERSERVICE ARMOFLEX IBFAV

AER Service
IBFAV
1 318.90 €
Dūmų nutraukimo rankovė, skirta surinkti suvirinimo dūmus ir mikrokietines daleles, savaeigę pantografo konstrukciją, suderintą su dvigubu sandariu dujų stūmokliu, lanksčią žarną. IBFAV: versija su centrifuginiu ventiliatoriumi, skirta montuoti sienoje, aprūpinta dažytos plieno laikikliu tvirtinimui ir prijungimui prie išmetamųjų dujų žarna.
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".